O mnie / Mosina

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie ukończyłam studia I i II stopnia. Własną praktykę fizjoterapeutyczną prowadzę od 2012 roku, posiadam prawo wykonywania zawodu nr 18435 w Krajowym Rejestrze Fizjoterapeutów.

Zawodowo zajmuję się przede wszystkim diagnozą i terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju, wadami genetycznymi, porażeniami i wszelkiego rodzaju zaburzeniami ruchowymi. Pracuję z noworodkami oraz ich mamami po porodach naturalnych i cięciach cesarskich. Uczę rodziców prawidłowej pielęgnacji niemowląt, pokazuję jak stymulować ich prawidłowy rozwój. Diagnozuję wady postawy i prowadzę profilaktykę ich występowania. Praca z dziećmi fascynuje mnie i mobilizuje do dalszego rozwoju!

Pracuję także z dorosłymi. Leczę kontuzje, uszkodzone kręgosłupy, bóle głowy, mobilizuję blizny, sporo by wymieniać wszystko. Zawsze podchodzę do pacjenta w sposób indywidualny i holistyczny, liczy się dla mnie nie tylko jednostka chorobowa ale cały człowiek. Stosuję terapię manualną w koncepcji Mulligana, suche igłowanie (dry needling), kinesiotaping, kinezyterapię i masaż, wszystko po to by mój pacjent czuł się jak najlepiej.

Od kilku lat fascynuje mnie sport, a dokładniej profilaktyka kontuzji w sporcie, dlatego ukończyłam kurs przygotowania motorycznego wg koncepcji EPI. Potrafię nie tylko wyprowadzić zawodnika po kontuzji ale też zadbać o to, żeby one się nie powtarzały. Współpracuję z zawodnikami sekcji tenisowej AZS-u Poznań, triathlonistami, kolarzami i koszykarzami.

Prywatnie jestem mamą cudownej trójeczki: Zosi, Tosi i Franka. Lubię gotować i aktywnie spędzać czas, ruch jest stałym elementem każdego mojego dnia. Nie znoszę bezczynności i nie potrafię zbyt długo siedzieć w miejscu. Lubię to co robię na co dzień!

 

Zapraszam do kontaktu:

tel.: (+48) 609 987 306,
e-mail: radwan.katarzyna@gmail.com


IMG_6607-1

Facebook / komentarze

Znany Lekarz / komentarze